Yangın Kapıları

YANGINA DAYANIKLI KAPILAR

SAĞ - SOL AÇILIMLI YANGIN KAPILARI
Classic rever
60 ve 120 dakika yangına dayanıklı

Sağlam, fonksiyonel, estetik ve sertifikalara uygun Stoktan çabuk sevkiyat ve tüm aksesuar seçenekleriyle farklı mekanlarda kullanım avantajına sahiptir.Kasa ve kanat rengi RAL 7035 ‘dir.

KLASİK ÇOK AMAÇLI YANGIN KAPILARI
Classic
60 ve 120 dakika yangına dayanıklı

Sağlam, fonksiyonel, estetik ve sertifikalara uygun, yüksek performanslı üretim özelliklerine ek olarak tüm aksesuar seçenekleriyle farklı mekanlarda kullanım avantajına sahiptir. Kasa ve kanat rengi RAL 7035 ‘dir.

RENK SEÇENEKLERİ

Aşağıda listesi bulunan kaplama malzemeleri, LAMPRE ST ve epoksi boya RHS 7622 için mevcut olan standart renkler yelpazesini içermektedir. Diğer kaplama malzemeleri için teknik departmana danışınız.

ÖZELLİKLERİ

1-) ÇERÇEVE: Epoksi kapsama kasa 1,5mm yüksek kaplama çelikten üretilmiş ve hava akımını engelleyen özel kenar tasarımına sahiptir

2-) KAPI KANADI:Kapı kanadı REVER ve CLASSIC serilerde RAL 7035 renginde ön boyalı, yanmayı geciktirici çelik levhada oluşur.

3-) KAPI MENTEŞELERİ:Yarı otomatik yaylı çalışan menteşeler DIN sertifikalıdır.

4-) KİLİTLER:Özel anahtarı ile gönder,len standart kilit, patentli VE DIN sertifikalıdır

5-) KAPI KULPLARI:Kapı kanadı REVER ve CLASSIC serilerde RAL 7035 renginde ön boyalı, yanmayı geciktirici çelik levhada oluşur.

6-) GENLEŞEREK DUMAN SIZDIRMAZ CONTA:Kapı üzerinde uygulamaya bağlı olarak boyutları 3×20/30 mm olarak değişen genleşerek duman sızdrımayan yangın contası mevcuttur.

7-) YALITIM:Kapı kanadında özel taşyünü Rockwool_sover yalıtım malzemesi, 150/180 kg/m3 kullanılmıştır.

😎 KANAT BLOK ÜNİTESİ ANTI CROWBAR: Kapı kasası ve kanadı üzerine güvenlik amacı ile yerleştrilmiş kanat blok ünitesi “anti crowbar” uygulanmıştır.

9-) AYIRICILAR: Montajı kolaylaştırmak için kapı çerçevesi ve kanadı üzerinde kullanılıp atılabilen ayırıcılar mevcuttur.

10-) SABİTLEME:Kapı kasası üzerinde duvar montajı için 155 x 30 x 2 mm ölçülerinde sabitleyici parçalar mevcuttur.

YANA KAYAR YANGIN KAPILARI

Standart olarak termal tetikleyici ve isteğe bağlı olarak manyetik kontak ile yangın esnasında otomatik olarak kayarak kapanan yangın kapıları, tek ve çift kanat olarak sipariş verilebilmektedir.

Ayrıntılar için lütfen arayınız.

SARMAL YANGI KAPILARI

SARMAL:CEN1363-1 ve CEN 1634-1 Avrupa standartlarına göre test edilmiş ve onaylanmış, 60 dakika yangına dayanıklı sarmal yangın kapıları.Ayrıntılar için lütfen arayınız.

SEKSİYONEL

60 dakika yangına dayanıklı standart olarak 40 mm kalınlığında kırmızı ve gri renk panellerden üretilmiş tavana açılan seksiyonel kapılar.Ayrıntılar için lütfen arayınız.

ŞAFT KAPAKLARI

60 ve 120 dakika yangına dayanıklı tek ve çift kanat olarak üretilebilen şaft kapakları Ayrıntılar için lütfen arayınız.