SORULARINIZ İÇİN;

KADAKAL
Tel: +90 446 223 0092
Fax: +90 446 223 0093
GSM: +90 542 237 3769

BAHÇE KAPILARI

Bahçe kapısı sistemleri, evinize rahatça girip çıkmanızı sağlar. Mevcut kapıların motorlu hale getirilmesi için kullanılabileceği gibi yeni projelerde de kullanılabilir.

Farklı uygulamalara özel tasarlanan motorların yer aldığı geniş ürün gamı içerisinden istediğiniz sisteme en uygun olanın seçilmesinde uzman bayilerimiz size destek olur.

Akıllı bahçe kapılarına sahip olmak için tercih yaparken size yakın bir Somfy bayisine başvurmanızı öneririz. Uzman bayilerimiz motorlu kapıların faydalarının neler olduğu ve girişinizin önceden kontrol edilmesi gibi gerekli noktalar konusunda da size yardımcı olabilir.

Yerden tasarruf etmek ve yol kenarındaki girişler için çok pratik olan yana kayar kapılar, kendinden destekli veya kılavuzlu bir ray motorizasyonu ile donatılmıştır. Kapı yana doğru kayarak açılır ve kapılır.

 

Genellikle iki kanattan oluşan bu kapılar da motorlarla donatılabilir. Kollu motorlar, kapının dairesel bir hareketle 90 derece aılıp kapanmasını sağlar.

 

Kollu bariyer sistemleri de bahçe kapılarına bir alternatif olarak değerlendirilebilir. Genellikle apartmanların ve iş yerlerinin açık otoparklarının girişlerinde tercih edilir.

 

YUKARI