SORULARINIZ İÇİN;

KADAKAL
Tel: +90 446 223 0092
Fax: +90 446 223 0093
GSM: +90 542 237 3769

SEKSİYONEL EDÜSTRİYEL KAPILAR

Seksiyonel kapılar dikey olarak açılır ve bu sayede kapının önünde ve arkasında yer işgal etmez. Kapı panelleri yatay olarak tavan altına, dikey olarak açıklığın üzerine doğru veya çatı boyunca hareket edecek şekilde yerleştirilir. Çelik, çelik/alüminyum kombinasyonu veya alüminyumdan mamul  seksiyonel kapılar,  eşsiz genişlikteki ürün yelpazesiyle, mükemmel tasarımı ve sertifikasyonlu güvenliğiyle ön plana çıkmaktadır.

Kompakt seksiyonel kapılar, her bir paneli lentonun hemen arkasında dikey şekilde istifler. Düşük sürme derinliği, ışık kubbeli hangarlarda, cam tavanlarda ve cam cephelerde özellikle avantajlıdır.

Ticari binalarda endüstriyel kapılar önemli yer tutar. Bu nedenle dev bir enerji tasarruf potansiyeli de sunarlar - mevcut kapılarınızı Kadakal ürünlerinde  bulabilirsiniz.

YÜKSEK HIZLI KAPILAR

Hörmann yüksek hızlı kapılar iç ve dış mekanda trafik akışını hızlandırmak, iç mekan ısısını korumak ve enerji tasarrufu sağlamak için ideal çözümlerdir. Hörmann ürün yelpazesi, seksiyonel  ve sarmal kapılarla kombinasyonu mümkün, dikey ve yatay açılan esnek brandalı şeffaf kapıların yanı sıra güçlü ve bakımı kolay alüminyum profilli spiral kapıları da kapsamaktadır.

Ticari binalarda endüstriyel kapılar önemli yer tutar. Bu nedenle dev bir enerji tasarruf potansiyeli de sunarlar - mevcut kapılarınızı Hörmann ürünleri ile değiştirerek elde edebileceğiniz enerji tasarrufunu "Hörmann Enerji Pusulası"nda bulabilirsiniz.

YUKARI