SORULARINIZ İÇİN;

KADAKAL
Tel: +90 446 223 0092
Fax: +90 446 223 0093
GSM: +90 542 237 3769

GARAJ KAPISI OTOMASYONLARI

Otomatik bir garaj kapısı pratiklik ve konfor gereksinimlerinize cevap verecek. Ağır kapıları kaldırmak zorunda olmanın verdiği rahatsızlık ve yorgunluğu unutun, Kadakal ile garajınızı rahatça açıp kapatın.


Birçok avantajdan faydalanın

Tavanın altında yerleştirilmiş seksiyonel garaj kapılar dikey açılarak yer tasarrufu sağlar. Bu konstrüksiyon sayesinde garaj içinde ve garaj önünde maksimum yer sağlanmaktadır. Seksiyonel garaj kapıları, her garaj açıklığına takılabilir ve yekpare kapılara göre 14 cm'ye kadar daha fazla geçiş genişliği sağlar. Ayrıca tüm dört tarafında uzun ömürlü elastik ve dış hava koşullarına dayanıklı contalarla en iyi şekilde yalıtılmıştır.

Bu konfor ile kendinizi ödüllendirin.


Her garaja uygun tasarım

RollMatic sarmal garaj kapıları dikey olarak açılır ve garajda çok az yer kaplar. Tasarımı sayesinde garaj içinde ve garaj önünde maksimum hacim sağlar. Kapı açıklığı formunun önemi yoktur, Rollmatic kolaylıkla monte edilebilir.

Binanızın mimarisine ve rengine en uygun Rollmatic modelini ahşap görünümlü Decograin ya da 11 renk seçeneğine sahip Decopaint lamel seçenekleri arasından oluşturabilirsiniz. Dilerseniz eş görünümlü yan kapı da temin edebilirsiniz.


Kalite ve Güzellik Bir Arada

Orijinal Berry Garaj Kapıları aradığınız herşeyi bir arada sunar: Kalite ve güvenlik, güzellik ve konfor ve de kendini kanıtlamış teknoloji. Her Hörmann Berry garaj kapısında, garaj kapısı imalatında 50 yılı aşkın tecrübenin izi vardır. Evinize en uygun, hayalinizdeki kapıyı geniş seçenekler içinde rahatça bulabilirsiniz.

Çelik kapılarda standart Trafik Beyaz'a ek olarak uygun fiyatlı 7 öncelikli rengin yanı sıra 200'e yakın RAL kodunda renk seçeneği mevcuttur (sedefli, fosforlu ve metalik renkler hariç). Masif ahşap kapıları  Kuzey Çamı ve Hemlock tonlarında temin edebilirsiniz.

Hörmann'da tüm kapı seçeneklerinde aynı motifte yan kapı da bulunur. Böylece garaj kapısı ve yan kapı uyumlu bir bütün oluşturur.


Yana açılır seksiyonel garaj kapıları, özel montaj durumları için en iyi çözümdür. Bu kapı türü, yekpare, seksiyonel ve sarmal garaj kapılarından farklı olarak yukarı doğru değil yana doğru açılır. Bu özelliği ile garajın tavanı depolama amaçlı olarak kullanılıyor ise veya kapı perdesinin yapısal nedenlerden dolayı (eğri tavan, alçak lento, boru tesisatları vs.) tavanın altına yerleştirilemediği durumlarda pratik çözüm sunar.


Alüminyum profilli garaj kapıları farklı ve zarif tasarıma önem verenler için doğru seçimdir. Alüminyum profilli kapılar, garajda daha fazla gün ışığı istenen ya da toplu garajlar gibi daha fazla havalandırma gereken uygulamalarda standart seksiyonel garaj kapılarına iyi bir alternatiftir. Alüminyum profil ve geniş yüzeyli pencere kombinasyonu, uyumlu bir kapı görünümü ve garajda daha fazla ışık sağlar. Cam alanları özellikle çizilmeye dayanıklı ve sadece Hörmann'dan temin edilebilen Duratec kaplama sayesinde çok sağlamdır.

Bu seksiyonel garaj kapısı için iki farklı model arasından seçim yapılabilir. ART 42 iyi bir ısı yalıtımı sağlar. Isı yalıtımı konusunda daha yüksek talepler için, örn. doğrudan eve bağlanan garajlarda, ART 42 Thermo ile daha da fazla ısı yalıtımı sağlanabilir. Kapının alüminyum profilleri 15 öncelikli renk veya RAL kodlarına uygun isteğe bağlı diğer renk seçenekleri ile tasarım esnekliği sunar. 42 mm kalınlıktaki alüminyum profil standart olarak Trafik Beyaz (RAL 9016) rengindedir. Pencereler için 11 farklı dolgu varyantı arasından seçim yapabilirsiniz.

YUKARI